Focení psů

Miluješ vše svého čtyřnohého přítele a chceš se sním vyfotit a nebo pouze jej? Jsem tu pro tebe.

A jak probíhá focení?


Nejdříve si domluvíme místo a čas.

Nejlepší jsou tzv. zlaté hodinky, to je hodinu po východu slunce a hodinu před západem slunce. Pokud se nám podaří domluvit na ten to čas a vyjde i počasí, tak východ či západ slunce vytvoří nádhernou hru světla, kterou zachytím při fotografování.

Zajdeme spolu na procházku s Vaším psím kamarádem. Při procházce se seznámím s Vaším psem a pohraji si s ním (dobré je si s sebou vzít nějakou přetahovací hračku či aportovací, podle toho co Váš pes preferuje).

Po krátkém seznamování začnu fotit. Velká výhoda je, pokud Váš pes zvládá základní provedení povelů typu sedni, lehni a odložení. Pokud toto je problém a sám to znám, máme doma neposedného Huskyho. Tak musíte počítat s tím, že nebudete mít fotky, kde pes pózuje bez vodítka a obojku. Ale i ty to fotky, které jsou nestrojené mají své kouzlo, takové fotky můžete najít na instagramu našeho Démona @demonnatripu . Je to náš bláznivý haskoun a je skoro nemožné jej zachytit v klidu, takže vzniká spoustu různých někdy i komických fotografií.  

Napište mi a získejte nezapomenutelné vzpomínky na Vašeho nejlepšího kamaráda na čtyřech tlapkách!


Často kladené otázky (FAQ) - Focení psích mazlíčků  • Jak si mohu objednat focení mého psa? Stačí nás kontaktovat přes naši webovou stránku nebo sociální sítě. Domluvíme si s vámi místo, datum a čas focení. Rád vám poradím s výběrem ideálního času a lokality.
  • Co když můj pes nedokáže zůstat v klidu? Nemusíte se obávat, mám zkušenosti i s energickými psy. Snažím se vytvořit přátelskou a hravou atmosféru, aby se váš pes cítil pohodlně. Nezapomeňte přinést jeho oblíbené hračky, které mu pomohou uvolnit se.
  • Jak dlouho focení trvá? Standardní focení trvá obvykle 40-60minut.
  • Co když bude špatné počasí? V případě špatného počasí se domluvíme na alternativní termínu, aby vaše fotky byly co nejlepší.
  • Musím být při focení s mým psem? Ano, je důležité, aby se váš pes cítil v bezpečí a komfortně, což je nejlepší zaručit přítomností jeho majitele.
  • Kolik fotek dostanu? Upravených fotek bude cca 5+1, jedna fotka ve složitěší úpravě pomocí photoshopu (umělecký vzhled) a zbytek standardní úpravě
  • Můžu si vybrat, jaké fotky dostanu? Po focení vám zašlu galerii s neupravenými fotkami, ze kterých si můžete vybrat ty, které chcete mít finálně upravené.
  • Jak dlouho budu čekat na hotové fotky? Finální fotky vám obvykle dodáme do 10dnů od výběru fotek z galerie.
  • Mohu zakoupit dárkové poukazy na focení? Ano, nabízím dárkové poukazy, které můžete darovat vaším přátelům nebo rodině, kteří mají psy. Je to originální dárek, který jistě potěší.
  • V jakém kraji fotíte? Fotím převážně v Olomouckém a Zlínském kraji, doprava zdarma je v rádiusu 50km od Hranic na Moravě. Například Olomouc, Zlín, Frýdek Místek, Frenštát pod Radhoštěm

Rezervace

Rezervujte si své focení pomocí rezervačního formuláře